Regały przesuwne - NT Logistic

  TWÓJ PARTNERW LOGISTYCE WEWNĘTRZNEJ 

  NT Logistic Doskonały wybórNa kompleksowe wyposażenie regałowe Twojego magazynu 

Przejdź do treści

Menu główne:

Regały magazynowe > Regały paletowe
Regały paletowe przesuwne

   To alternatywa dla regałów paletowych rzędowych. Ich zastosowanie pozwala na zwiększenie powierzchni magazynowej nawet do 80% oraz jej optymalne wykorzystanie. W przeciwieństwie do tradycyjnych regałów paletowych, regały paletowe przesuwne posiadają tylko jeden korytarz roboczy.

    Budowa regałów przesuwnych nie różni się specjalnie od tradycyjnych regałów paletowych. Podstawowa różnica to umieszczenie poszczególnych ciągów regałowych na specjalnych wózkach jezdnych, które za pomocą napędu elektrycznego poruszają się po szynach zatopionych w posadzce, tworząc przestrzeń (korytarz) pomiędzy ciągami regałowymi dla pracy wózka widłowego. Korytarz roboczy może być automatycznie otwierany za pomocą układu sterowania, standardowo umieszczonego na zewnętrznych ramach ciągów regałowych jak również zdalnie za pomocą pilota.

Zalety oferowanych regałów:

  • Maksymalne wykorzystanie posiadanej powierzchni magazynowej.
  • Dobry współczynnik wykorzystania obniżający koszty energii w mroźniach.
  • Dostęp do wszystkich składowanych palet.
  • Elektroniczny system sterowania wózkami w sposób bezawaryjny i bezpieczny pozwala na przemieszczanie się wózków z regałami.
  • System może być zaadoptowany do każdego typu palet oraz do każdego typu wózka widłowego.
  • Specjalne czujniki ruchu uniemożliwiają niekontrolowane zsuwanie się ciągów regałowych, podczas gdy w korytarzu znajduje się wózek widłowy lub Użytkownik.


Logo

 Zobacz inne regały:Zobacz inne regały 

NT Logistic - ul. Siemianowicka 98; 41-902 Bytom - Tel. (+48) 32 389 01 46; Faks: (+48) 32 386 30 20 - ntlogistic@ntlogistic.com
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego