Regały Drive-in - NT Logistic

  TWÓJ PARTNERW LOGISTYCE WEWNĘTRZNEJ 

  NT Logistic Doskonały wybórNa kompleksowe wyposażenie regałowe Twojego magazynu 

Przejdź do treści

Menu główne:

Regały magazynowe > Regały paletowe
Regały paletowe wjezdne – Drive-in
   
   Jest to system pozwalający na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni magazynowej poprzez wykorzystanie dróg i korytarzy transportowych do magazynowania palet. Regały ustawione są obok siebie, a drogi transportowe zredukowane są do minimum. Wózek widłowy może operować bezpośrednio wewnątrz regału, wjeżdżając w tunele przeznaczone jednocześnie do składowania palet.

   Regały te są odpowiednie do składowania produktów jednorodnych, o małej rotacji i dużej liczbie palet przypadających na daną jednostkę magazynową. Zastosowanie regałów wjezdnych jest szczególnie korzystne w przypadku komór chłodniczych oraz mroźni. Pozwala bowiem na maksymalną oszczędność przestrzeni przeznaczonej na składowanie produktów w temperaturze poniżej zera. Regały paletowe wjezdne znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie priorytetem jest maksymalne zagospodarowanie powierzchni magazynowej, a ograniczony dostęp do każdej z palet nie stanowi znaczącego problemu.

Zalety oferowanych regałów:

    • System umożliwia składowanie produktów danej jednostki magazynowej w tym samym rzędzie, według zasady LIFO.
    • Regały wyposażone w specjalnie ukształtowane szyny belkowe spełniające zadanie zarówno prowadnic nośnych jak i szyn do składowania palet.
    • Zwarta konstrukcja uzyskana poprzez połączenie standardowych regałów paletowych z dedykowanymi elementami regałów wjezdnych.
    • Regały wymagają minimalnej ilości korytarzy, umożliwiając maksymalne wykorzystanie powierzchni (aż do 85%).
    • Możliwość składowania ładunków o różnych gabarytach, po wcześniejszym zdefiniowaniu ich na etapie produkcji.


Logo

 Zobacz inne regały:Zobacz inne regały 

NT Logistic - ul. Siemianowicka 98; 41-902 Bytom - Tel. (+48) 32 389 01 46; Faks: (+48) 32 386 30 20 - ntlogistic@ntlogistic.com
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego